O nás

O nás

Vítejte na stránkách prodejen HOME ART,

 

HOME ART je projekt, který vznikl koncem roku 2003 a jehož hlavním cílem a posláním je zpříjemnit bydlení našich zákazníků v moderním a designovém stylu. Dávat zákazníkům inspiraci a možnost přispívat ke krásnému domovu s nápaditým designem. Rádi bychom Vám nabídli široký výběr toho nejlepšího od předních světových výrobců v oblasti nábytku a bytových doplňků, kvalitní servis, pomohli a poradili při výběru materiálů a barevných provedení.

Sklo, porcelán, vše co se týká vaření a stolování, příprava kávy a čaje, kávovary, mixéry, toustery a další elektrospotřebiče, víno, plastové doplňky, italský design, tašky, boty, bytový textil, ale také dekorace, umělé květiny a dárky. Z nábytku jistě oceníte široký výběr - sedací soupravy, zahradní, moderní, čalouněného a designového nábytku, ale také grily, zahradní a bytové doplňky.

To vše je HOME ART.

 

Naší pražskou prodejnu HOME ART jsme otevřeli v nákupním centru Westfield CHODOV. Především váš zájem nás přesvědčil vybudovat další prodejny se stejným konceptem. Proto nás můžete také navštívit v Hradci Králové - více informací o našich provozovnách naleznete v sekci Kontakt

 

Na těchto stránkách bychom vám rádi prezentovali sortiment a přehled všech značek, které v našich prodejnách naleznete.

Navštívit můžete také náš E-shop HOME ART, kde můžete nakupovat vybrané zboží z pohodlí Vašeho domova!

 

Přejeme vám příjemný „pobyt“ na stránkách HOME ART!