Italská firma Bontempi, s kořeny pevně stanovenými v historii a tradici, je předním výrobcem bytového nábytku. V roce 1963 ji založili bratři Alessandro a Giancarlo Bontempi, díky nimž společnost postupně pronikla na evropský, americký i asijský trh.

V současnosti patří společnost Bontempi mezi přední výrobce bytového vybavení, jídelního a sedacího nábytku, kuchyní či nábytku pro komerční interiéry s mezinárodní působností.

Značka Bontempi je charakteristická svými elegantními a nadčasovými tvary, vysokou kvalitou materiálů a zpracování a dlouhou životností. Díky těmto vlastnostem získalo mnoho produktů prestižní ocenění za design.

Bontempi se stalo synonymem pro současné "zařizování domova". Kolekce s rysy neustálých inovací splňují ty nejvyšší nároky a stále rostoucí potřebu Moderního životního stylu. Italská tradice sahající do 60-tých let minulého století.

více
výrobky značky Bontempi CasaE-SHOPnajdete v našem e-shopu

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout